DN-170A/S

Kõrge koormusega akupakett
Kategooriad: ,

Kirjeldus

DN-seeria akudel on uuenduslik kahekordne korpuse struktuur: sisemine elemendipuur ja välimine löögivastane korpus.
Uus struktuur muudab aku üsna tugevaks, anti-shock kaitseb akut kukkumisõnnetuse eest.

Rohkem kui kümme aastat asutamisest on Dynacore olnud üks juhtivaid kaubamärke professionaalses ringhäälingu valdkonnas.
Esimene põhjus on kasutusele võetud kvaliteetsed liitiumelemendid.
Elementidel on väga väike erinevus üksteisest, mis tagab kogu akuploki kõrge jõudluse. Ladustamisel on isetühjenemise kiirus väga väike, mis pikendab tõhusalt aku kasutusiga.

Dynacore pöörab suurt tähelepanu aku sees olevatele detailidele, kasutades ainulaadset disainitud nikliviilu elementide jootmiseks, pingelanguse minimeerimiseks, kuumenemise hajutamiseks ja montaaži intensiivsuse suurendamiseks.
Akud on paigutatud akukomplekti kolmnurkse struktuurina, stabiilsed ja põrutusvastased.

Sisseehitatud intelligentne IC-ahela kontroll katkestab voolu, kui on üle pinge, lühiajaline pinge, ülevool, lühis, üle laadimine, üle tühjendamine ja ebatavaline ebatraditsiooniline olukord.
Lisaks on aku korpus valmistatud suure löögikindlusega ABS-st, millel on turvalise käsitsemise tagamiseks libisemisvastane kate.

Akul on ka T-Tap ja USB (5V, 1A) ühendused mis sobivad valgusele ja muudele tarvikutele. Enne USB-väljundi kasutamist vajutage selle aktiveerimiseks 3 sekundit pikalt LED-kontrolli nuppu.

Loe lisa: https://dynacore-battery.com/portfolio-item/dn-170s-170wh-high-load-v-mount-battery-pack/